Radšej raz vidieť, ako trikrát počuť

Autor: Igor Múdry | 1.6.2012 o 20:06 | (upravené 2.6.2012 o 20:35) Karma článku: 7,71 | Prečítané:  776x

Minule som prehodil, iba tak nezáväzne, zopár vetičiek s Ivanom a zhodli sme sa, že sem málo, až veľmi riedko, píšeme. A to preto, lebo nie je naporúdzi žiadna poriadna téma. Ak aj je, tak času nemáme nazvyš. Veď to sami poznáte, biznis nás opantal a námet sa často stáva druhým dňom neaktuálny. Je to ako uzavreté čertovo koleso. Z tohto uhla pohľadu sa moja zlomená ruka javí ako pozitívum a dar z nebies. Opäť sa raz potvrdilo, že všetko zlé je na niečo dobré. Času mám habadej a aj téma je po ruke, aj keď zlomenej.

My sme sa doma rozhodli, že je najvyšší čas roztočiť nejaký poriadny obchod. Samozrejme všetko v rámci legálnosti. Nakúpime najprv nejaké biele mäsko na kšeft. Také pekné bábiky na hrajkanie. Pikantná predstava! To ale nie je všetko. Náš dodávateľ sa špecializuje na obchod s ľudskými orgánmi. No a len tam sa točia poriadne prachy! Vlastne nie, tam idú peniažky iba jedným smerom.

02.JPG

Určite je Vám podozrivé, že finančný tok prúdi iba jedným smerom. Na jednej strane náklady a kde sú potom výnosy? No výnosy sú, nie však finančné.

Tak a tu sú tie babenky, čo sme si zadovážili. Majú jednu ohromnú výhodu, že s nimi môžete robiť čo len chcete. My sme ich jednoducho darovali príbuzenstvu do zahraničia.

03.JPG

04.JPG

Teraz prosím detailné foto. Niečo si láskavo všimnite na nasledovných tváričkách.

11.JPG 12.JPG

13.JPG 14.JPG

15.JPG 16.JPG

Všimli ste si tie úprimné očká? Ešte jedna spoločná fotka aj neposedným hašašírom (ten vpredu). Toho sme si za trest nechali doma.

17.JPG

Afganistan je krajina, o ktorej vie priemerný Slovák toľko, že by to vyplašilo aj toho podpriemerného.

Zhrniem fakty:

  • je to tam strašné, lebo sú všetci neskutočne darební,
  • hemží sa to tam teroristami,
  • všetci pestujú drogy, alebo teda aspoň všetci,
  • ženy nosia burky,
  • a kresťanov porátaš na prstoch jednej ruky.

A to som ešte nespomenul džihád! Len sa pozrite, komu to vlastne pomáhame! Máte z nich strach? Fotky som čmajzol Ivanovi z webu. Nech mi on a Alah odpustia.

18abdulb.jpg 19azizb.jpg

20belalb.jpg 21hanifab.jpg

22safiab.jpg 23zarifab.jpg

Aby ste ma dobre rozumeli, ja tu neprosím o finančné dary. Ja Vás chcem iba informovať. Čo s tým všetkým urobíte Vy ďalej, to je čisto na Vás.

Viete, sú veci na tomto svete, ktoré nedokážem. Napríklad vysvetliť slepému, ako vyzerá červená farba. Jednoduchšie je kúpiť mu tú rohovku.

24.JPG

Kto chce vedieť viac, nech si klikne sem: BERKAT. Ozaj, toho hašašíra sme si nakoniec nechali doma a prikúpili sme mu aj dve bábiky. Veď to sa predsa vie, že každý poriadny moslim musí mať hárem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Prvé dni po pôrode ovplyvnia celý život, aj tak delíme matky od detí

V roku 2018 sa na Slovensku narodilo predčasne štyritisíc detí.


Už ste čítali?